Masz pytanie? Zadzwoń! 22 786 34 59

ul. Nadmeńska 17, 05-230 Kobyłka (woj. mazowieckie)

 • Najwyższa jakość
  NAJLEPSZA CENA
 • Tektura falista
  NA 1000 SPOSOBÓW
 • Dbamy o środowisko
  I MIEJSCA PRACY
 • Precyzja i jakość
  TO NASZE ATUTY
 • Pełna logistyka produktu
  WŁASNY TRANSPORT
 • Od pomysłu
  DO GOTOWEGO PRODUKTU

O firmie

Firma Kartonat została założona w 1993 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem produkującym wszelkiego rodzaju opakowania z papieru i tektury. Do produkcji wykorzystujemy tekturę falistą 2, 3, 4, 5 i 7-warstwową, mikrofalę oraz tekturę litą. Oferujemy opakowania szare oraz jedno i dwustronnie bielone. Produkujemy pudła klapowe, opakowania fasonowe, kartony kaszerowane oraz wyposażenie opakowań (przekładki, kratownice, obwoluty, narożniki, itp.).

Jako producent opakowań z tektury zapewniamy dowolność doboru techniki druku. Każdy produkt może być zadrukowany w dowolnej technice tzn. fleksograficznej, sitodrukowej czy offsetowej, wg wymagań klienta. Do druku wykorzystujemy trwałe farby na bazie wody, które nie powodują degradacji środowiska naturalnego.

Zaopatrujemy w opakowania firmy m.in. z branży AGD, cukierniczej, spożywczej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, odzieżowej, obuwniczej, chemicznej, meblowej. Ponadto nasze opakowania trafiają do firm transportowych i logistycznych.

Zapraszamy do współpracy!

Zapytanie

W celu ułatwienia i przyspieszenia kontaktu z nami prosimy o wysłanie zapytania korzystając z poniższego formularz kontaktowego